Invado - elegantní dveře se zaoblenými hranami do každého interiéru

Pokud bydlíte sami, je výběr interiérových dveří snadnou záležitostí a vyberete si to, co se vám líbí, nehledě na funkční vlastnosti. Pokud však vybíráte dveře s ohledem na ostatní členy rodiny, může se z výběru dveří stát opravdové martýrium. Každý preferuje něco jiného a každá místnost si od dveří žádá jiné vlastnosti. Například do dětského pokoje  jsou vhodné dveře bez prosklení a s protihlukovými vlastnostmi. Na chodbě bez oken zase oceníme dveře prosklené, které chodbu prosvětlí. V koupelně pak oceníte dveře odolné vlhkosti. Jednou jsou vhodné dýhované podruhé zas laminátové.

 

Pravda, na prvním místě by tedy měla být především spolehlivost a odolnost, ale proč tyto vlastnosti nedoplnit také stylovým vzhledem? I interiérové dveře se podílejí na celkovém designu a vzhledu vašeho příbytku. Vše lze naštěstí jednoduše skloubit výběrem interiérových dveří značky Invado.

Proč za kvalitu zbytečně platit?

Dveře Invado pořídíte už od 1170 Kč bez DPH. Rámové dveře pak od 2400 Kč. Navíc u vybraných produktů máte kliky a zárubně zdarma. Takovou nabídku jen tak někde nenajdete, přesvědčte se sami.

 

Interiérové dveře Invado jsou vyráběny moderními technologiemi, které jsou založeny na spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky. V konečném důsledku tak dveře disponují ještě lepšími vlastnostmi než běžné interiérové dveře. Výrobní postup se odráží také na jejich vzhledu, vyšší bezpečnosti během zátěže a delší životnosti.

 

Povrch dveří lze získat ve 3 provedeních - fólie, CPL laminát, dýha. Všechny varianty se vyznačují zaoblenými hranami, což je jedna z hlavních předností značky Invado. Tím je zajištěna ochrana proti odření a odlepení dekoru. Kraje dveří jsou tak optimálně chráněny po celé roky a svůj vzhled si zachovají po velmi dlouhou dobu.

Dveře Invado - jednoduše si vyberte

Získejte stylové dveře bez zbytečného přeplácení. To je filozofie této značky, a rozhodně se nejedná o malý výběr. Speciálně navržené řešení vám umožní dveře umístit do každé běžné i moderní domácnosti. Snadnou manipulaci podporuje také nízká váha dveří, díky výplni z voštiny nebo dutinové dřevotřísky.

 

Vybírat můžete z 10 rozmanitých modelů - třeba Siena, Bergamo, Linea Forte, Norma Decor, Awuarius, Libra, Sagittarius, Gemini, Virgo. Každý typ lze zvolit v prosklené nebo plné variantě. Některé pak nabízejí také povrchovou 3D úpravu.

 

Samozřejmostí jsou také nejrůznější barevná provedení a až 20 rozmanitých dekorů. Za akční ceny lze pořídit obložky od šířky zdi 75 až do 179 mm. Všech 10 modelů dveří vám můžeme dodat za stejnou cenu i jako posuvné a to jak podél zdi, tak do pouzdra. Díky tomuto rozpětí ušetříte místo ve vašem bytě a můžete zvolit způsob, jakým se dveře budou otevírat.

Kvalita? To jsou dveře Invado

Dveře Invado splňují potřebné certifikáty, včetně ISO 9001: 2009. Díky tomu máte jistotu prvotřídní kvality a spolehlivosti.

 

V současnosti se ve velké míře dbá na ochranu životního prostředí a ekologii. Dveře Invado a celá společnost také dbají na tyto aspekty, a proto se může pyšnit certifikátem Forest Stewardship Council. Ten je dokladem toho, že Invadoprodukci a výrobu soustřeďuje na šetrné využití lesních zdrojů.

 

Interiérové dveře Invado můžete zakoupit na www.plancher.cz – aktuálně klika a zárubeň ZDARMA!


28.04. 2016 11:34

Interiérové dveře Invado - plancher.cz Interiérové dveře Invado - plancher.cz Interiérové dveře Invado - plancher.cz

Články Vyber dveře

Vyber dveře -

Vasco Doors Arvik – stylové dveře ve skandinávském stylu

Jednoduchost, funkčnost a praktičnost. To jsou tři slova dokonale charakterizující severský neboli skandinávský styl, který se pyšní ojedinělým elegantním designem a čistými liniemi. Typický skandinávský interiér je světlý a vzdušný. Zobrazit článek >

Vyber dveře -

Folie, laminát, dýha - jaké interiérové dveře vybrat?

Vstupní dveře jsou součástí každého obydlí, ať už se jedná o byt, dům nebo panelák, a měly by splňovat především požadavek na co nejvyšší bezpečnost. Interiérové dveře mají zase za úkol ozvláštnit váš obytný prostor, velkou roli hraje design, ale přesto byste neměli opomíjet jejich odolnost...Zobrazit článek >

Vyber dveře -

Verte Doors – krásné interiérové dveře budoucnosti

Moderní a velmi povedené stylové dveře Verte jsou tím pravý pro dokonalé doladění interiérů. Evropská společnost Porta Doors se zabývá výrobou dokonalých dveří. Série VERTE je nejnovějším a nejoblíbenějším typem z kategorie interiérové dveře Porta...Zobrazit článek >

Vyber dveře

Interiérové dveře Vasco Doors - Braga

Vyber dveře -

Moderní design, příznivá cena a rozumná kvalita. Tak by se daly charakterizovat interiérové dveře Vasco Doors – Braga. Jedná se o dveře, které rozhodně nezklamou. Perfektně se hodí do domácností, ale i...Zobrazit zprávu >

Interiérové dveře Porta Koncept

Vyber dveře -

KONCEPT je produktová řada interiérových dveří polského výrobce dveří Porta Doors. Dveře do interiéru řady Koncept odpovídají nejnovějším trendům a jsou dostupné v mnoha populárních dekorech dřeva. Populární vzory jsou... Zobrazit zprávu >