Dveře Porta Doors

Pro mnoho z nás může být výběr těch nejvhodnějších dveří skutečným oříškem. Jednoduchým řešením je, zaměřit se na značku jménem Porta Doors. Nepříjemné hledání těch nejvhodnějších dveří se změní na zábavu a radost. V sortimentu naleznete přes 30 druhů dveří, které jsou zdobeny přírodní dýhou nebo uměle vyrobenými materiály v nespočetné paletě ozdobných vzorů.

Firma Porta Doors sídlí ve středu Evropy a disponuje více než 20letou tradicí a zkušeností v této oblasti. Jestliže patříte mezi náročnější zákazníky, tak rozhodně nebudete zklamáni, protože dveře od firmy Porta Doors Vám budou všichni velice závidět.

Veškeré druhy dveří od jediného výrobce = Porta Doors

Na trhu je mnoho výrobců dveří, kteří se zaměřují buď na interiérové, nebo vstupní dveře. Firma Porta Doors ovšem nabízí kompletní přístup a v katalogu naleznete opravdu naprosto všechny typy situací. V sortimentu naleznete vchodové a pokojové dveře. Dále pak dveře do malých bytů a dveře pro speciální prostory (odolné typy), které se využívají hlavně v hotelích, průmyslu či v kancelářích.

Kategorie dveří Porta Doors

  • Speciálně navržené dveře - určené pro náročné podmínky (protihlukové, protipožární apod.)
  • Vstupní dveře (vnitřní) - určené zejména pro bytové prostory
  • Vstupní dveře (venkovní) - vzhledově příjemné a hlavně velice odolné (mnoho bezpečnostních prvků)
  • Běžné dveře (interiérové) - vytváří příjemný dojem a pohodlí interiéru
  • Skládací a posuvné dveře - šetří místo (malé byty)

Povrchová úprava dveří Porta Doors

Dveře vyrobené společností Porta Doors disponují zejména dokonalou konstrukcí. Při výrobě se využívá velice kvalitní vrstvené dřevo a prvky z překližky a dřevotřísky. Povrch dveří je řešen velice zajímavě, protože firma Porta Doors myslí opravdu na všechny typy zákazníků, kteří berou výběr vzhledu dveří jako vkus jednotlivce.

Pokud si hodláte vybrat povrchovou úpravu dveří, tak se vychází z 2 možností (dýha a laminát).

Pro ty, kteří vyznávají přírodní materiály, tak právě pro ně je k dispozici dýha z dubu, javoru či ořechu. Tyto dýhy jsou zároveň k dispozici v několika barevných odstínech. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, tak samozřejmě i pro Vás je tu řešení, a to výběr z exotických dřevin.

Někteří se domnívají, že laminátová úprava povrchu je něco podřadného, ale samozřejmě tomu tak není. Laminátová úprava povrchu zaručuje vysokou odolnost, stálost barevného odstínu a možnost na dveře nanést desinfekční prostředek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů nebo si dokonce můžete zvolit fólii napodobující dřevěný vzhled.

Showroom Porta Doors Praha od firmy Plancher s.r.o.

Showroom firmy Plancher naleznete na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9. Můžete si zde velice pečlivě prohlédnout jednotlivé typy dveří značky Porta Doors. Pokud se hodláte vydat do Showroomu firmy Plancher, tak pouze po telefonické domluvě. Vzorkovna je i v mobilní podobě, můžete si tedy vybrané dveře Porta Doors nechat přivézt ukázat až k vám domů.


28.09. 2015 10:52

Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors Dveře Porta Doors - Plancher s.r.o. Dveře Porta Doors - Plancher s.r.o. Dveře Porta Doors - Plancher s.r.o.

Články Vyber dveře

Vyber dveře -

Vasco Doors Arvik – stylové dveře ve skandinávském stylu

Jednoduchost, funkčnost a praktičnost. To jsou tři slova dokonale charakterizující severský neboli skandinávský styl, který se pyšní ojedinělým elegantním designem a čistými liniemi. Typický skandinávský interiér je světlý a vzdušný. Zobrazit článek >

Vyber dveře -

Folie, laminát, dýha - jaké interiérové dveře vybrat?

Vstupní dveře jsou součástí každého obydlí, ať už se jedná o byt, dům nebo panelák, a měly by splňovat především požadavek na co nejvyšší bezpečnost. Interiérové dveře mají zase za úkol ozvláštnit váš obytný prostor, velkou roli hraje design, ale přesto byste neměli opomíjet jejich odolnost...Zobrazit článek >

Vyber dveře -

Verte Doors – krásné interiérové dveře budoucnosti

Moderní a velmi povedené stylové dveře Verte jsou tím pravý pro dokonalé doladění interiérů. Evropská společnost Porta Doors se zabývá výrobou dokonalých dveří. Série VERTE je nejnovějším a nejoblíbenějším typem z kategorie interiérové dveře Porta...Zobrazit článek >

Vyber dveře

Interiérové dveře Vasco Doors - Braga

Vyber dveře -

Moderní design, příznivá cena a rozumná kvalita. Tak by se daly charakterizovat interiérové dveře Vasco Doors – Braga. Jedná se o dveře, které rozhodně nezklamou. Perfektně se hodí do domácností, ale i...Zobrazit zprávu >

Interiérové dveře Porta Koncept

Vyber dveře -

KONCEPT je produktová řada interiérových dveří polského výrobce dveří Porta Doors. Dveře do interiéru řady Koncept odpovídají nejnovějším trendům a jsou dostupné v mnoha populárních dekorech dřeva. Populární vzory jsou... Zobrazit zprávu >